Репертоар на театарот „Војдан Чернодрински“ за сабота


Репертоар на театарот „Војдан Чернодрински“ за сабота, 4.02.2023 – 19.30 ч.

„МИСТЕРИЈА БУФО“, режија Андреј Цветановски

Влезници на тел.076 442 378

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи