Прилепчанец со дрвен предмет ја нападнал својата партнерка

На 05.04.2023 во ОВР Прилеп, 23-годишна жена од Прилеп пријавила дека во семејниот дом нејзиниот вонбрачен партнер У.Р. физички ја нападнал, при што употребил и дрвен предмет.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи