ВИДЕО – Највозбудливите моменти од 3-те дена на адреналинскиот спектакл „Macedonian 4×4 Trophy 2023“


Kлубот „OFF ROAD PRILEP“ уште еднаш докажа дека може да организира натпревари од европски калибар.  На 4-то  „Macedonian 4×4 Trophy“ кое траеше 3 дена и се одржа во Крушево се собраа најдобрите офф роад возачи од целиот Балкан. Настанот беше вистинско адреналинско шоу за љубителите на овој вид на спорт.

Еве како изгледаше атмосферата во тие 3 дена.


Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи