ВИДЕО – Атмосфера од првиот ден на Балканското првенство во џудо за кадети/ки во Крушево


Во Крушево викендов се одржа Балканско првенство во џудо за кадети и кадетки. Учествуваа над 400 натпреварувачи од 12 држави.

Еве како помина првиот ден од ова натпреварување.

 

 

 

 


Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи