ВИДЕО – Младите за зелени промени – иницијатива на Марина Тошеска од МААА и СОУ „Орде Чопела“


Младите за зелени промени – иницијатива на Марина Тошеска дел од „Македонско – Американската Алумни Асоцијација“ во соработка со СОУ „Орде Чопела“ – Прилеп.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи