Малолетно девојче од Прилеп било допирано по телото и снимано со мобилен од 2 лица


Од МВР информираат дека на 22.07.2023 во 00.50 часот во ОВР Прилеп, 39-годишен прилепчанец пријавил дека на 21.07.2023 околу 22.00 часот неговата малолетна ќерка била пресретната од две лица, од кои едното ја допирало по телото, а другото снимало со мобилен телефон. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи