Физичко насилство во Прилеп

На 26.07.2023 во ОВР Прилеп, 65 – годишна прилепчанка пријавила дека нејзиниот син П.Р. физички ја нападнал.

На 26.07.2023 во ОВР Прилеп, С.Е.(68) од Битола пријавила дека на ул.„Републиканска“ таа и нејзиниот син биле физички нападнати од Е.О.

Се преземаат мерки за расчистување на случаевите.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи