ВИДЕО – Вечерва со настапот на „The Dreamers“ на Камена бина завршува проект „Од 0 до култура“


Вечерва со настапот на The Dreamers на Камената бина во центарот на Прилеп во 21.00 часот завршува проект „Од 0 до култура“. Тие ќе свират tribute to Amy Winehouse & Caro Emerald.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи