Молебен за почеток на училишната година во прилепските цркви


Во прилепските црковни храмови денеска се одржа молебен со учениците за почеток на новата училишна година.

 

 

 

 

 

 


Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи