ВИДЕО – Спектакл во Прилеп – 15 години Tuning car show Prilep


По повод празникот 11 Октомври во центарот на Прилеп се одржа 15-то по ред Tuning car show Prilep каде пред присутните беа изложени голем број модифицирани возила како и олдтајмери од цела Македонија, а имаше гости и од странство. Еве дел од атмосферата.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи