Тепачка помеѓу две групи во Прилеп

На 15.10.2023 во ОВР Прилеп било пријавено дека на ул.„Три Багреми“ во Прилеп бил нарушен јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу Ј.Е.(25), М.М.(28)  и Е.А.(45) од една страна и Е.А.(27) и Ѓ.Ј.(31), од друга страна, сите од Прилеп.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи