Голем одрон на Плетвар, внимателно возење!

Вечерва на Плетвар е забележан поголем одрон на патот, при што се блокирани 2 од трите коловозни ленти со поголеми одронати камења.

Апел до возачите да внимаваат на овој дел од патот!

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи