Малолетник од с. Воѓани каснат од куче скитник во Стара чаршија во Прилеп

На 01.11.2023 во ОВР Прилеп, С.В.(24) од с. Воѓани, прилепско, пријавила дека во Стара чаршија во Прилеп нејзиниот малолетен син бил каснат од куче скитник.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи