“Bohemian Rhapsody” е најпродаваниот биографски филм со заработка од 900 милиони долари

Филмот “Bohemian Rhapsody” стана најпродаваната адаптација на музичка биографија кога во неделата ја надмина заработката со 900 милиони долари од

Дознај повеќе
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien