„Терминатор: мрачна судбина“ (Terminator: Dark Fate) – објавен е првиот трејлер

„Парамаунт“ го објави првиот трејлер за „Терминатор: мрачна судбина“ (Terminator: Dark Fate), најновото продолжение на култната научно-фантастична франшиза, кое по цели

Read more