Атлетико ги пријави Каталонците во ФИФА за нелегално врбување на Гризман

Откако вчера каталонскиот спортски весник „Ел Мундо Депортиво“ објави дека Барселона започнала преговори со Ентоан Гризман, француската ѕвезда на Атлетико

Read more