ВИДЕО : Додека францускиот претседател држел состанок неговото куче уринирало пред присутните во Елисејската палата

Додека претседателот на Франција Емануел Макрон разговарал со тројца француски функционери во својата канцеларија во Елисејската палата, во просторијата се

Read more