ВИДЕО: Лука Циндриќ го има најубавиот гол во ЛШ за 2017 година, гол кој вечно ќе се памети!

Европската ракометна федерација ја објави компилацијата на најдобрите 30 голови за 2017 година, а сите можете да претпоставите чиј е

Read more