Пике: Јас сум Каталонец и ако треба ќе се повлечам од репрезентацијата

Одбрамбениот играч на Барселона, Жерар Пике изјави дека доколку неговата поддршка на референдумот за независност на Каталонија претставува проблем, тој

Read more