Уапсен Сокол Митревски, поранешниот градоначалник на Ѓорче Петров

Поранешниот градоначалник на општина Ѓорче Петров, Сокол Митревски, е уапсен утрово.   Според неофицијалните првични информации тој е уапсен за злоупотреба

Read more