ВИДЕО – Пол Погба со порака до Јане: Ти благодарам за позитивната енергија, се гледаме во Манчестер!

Приказната за малиот Јане Велковски го обиколи светот, откако малото момче од Скопје, чија животна желба е да заигра фудбал,

Read more