ВИДЕО – Со тешки здравствени проблеми и социјална помош од 4.000 ден. живеат татко и син во прилепско Обршани

Со тешки здравствени проблеми, буквално не се способни да работат ништо и социјална помош од само околу 4.000 денари. Ова

Дознај повеќе
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien