Ново играње со човечките судбини на и онака напатениот народ

Како да не беше доволно 12 годишното изживување врз сопствениот народ, уценувањето, заплашувањето, присилното терање да одат на митинзи, да

Дознај повеќе
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien