Кривична за прилепчанец кој живеел со 13-годишно девојче, имале и односи

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Прилеп поднесе кривична пријава против С.А. (19) од Прилеп за полов напад врз дете кое

Дознај повеќе

ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО – Како се извршувал грабежот во златарата во Прилеп

Како на филм се одвивал грабежот на една златара во старата прилепска чаршија  кој се случил утрово околу 8.30 часот.

Дознај повеќе
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien