Кривична за прилепчанец кој живеел со 13-годишно девојче, имале и односи

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Прилеп поднесе кривична пријава против С.А. (19) од Прилеп за полов напад врз дете кое

Дознај повеќе

ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО – Како се извршувал грабежот во златарата во Прилеп

Како на филм се одвивал грабежот на една златара во старата прилепска чаршија  кој се случил утрово околу 8.30 часот.

Дознај повеќе