ВИДЕО – Смилеска: Ја исправаме долгогодишната неправда кон вработените од „Еурокомпозит“

Владата предводена од СДСМ го слуша гласот на граѓаните и ги решава нивните проблеми. Се решава долгогодишниот проблем со прилепската

Дознај повеќе

ВИДЕО – Небото над Крушево „сардисано“ од параглајдеристи – започна 16-тото Светско првенство

Небото над Крушево денеска го сардисаа над 150 параглајдеристи од 49 земји на 16-тото Светско првенство во параглајдерство. Ваков престижен

Дознај повеќе
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien