ВИДЕО : „DAF project“ ветуваат незаборавна забава на промоцијата на нивниот најнов албум

Триото „DAF project“ во четврток, во 20 часот, во џез клубот „Take five“ во Прилеп ќе го промовира својот најнов

Read more

Заев: Не размислувам за предвремени парламентарни избори

Денеска на заедничката прес-конфернција со претседавачот на Советот на министри на Босна и Херцеговина Денис Звиздиќ, премиерот Зоран Заев изјави

Read more