ВИДЕО : „Алан Форд и група ТНТ во Тотална измама“ – нова претстава на „Театарска работилница Прилеп“

Во изведба на „Театарска работилница Прилеп“ синоќа во народниот театар „Војдан Чернодрински“ беше прикажана претставата „Алан Форд и група ТНТ

Дознај повеќе
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien