Усмртени животни низ Скопје, активисти и општински служби бараат да запре расфрлањето отрови

Повеќе активисти и општински служби бараат веднаш да запре труењето на животните, откако низ социјалните мрежи се шират фотографии со

Дознај повеќе
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien