ВИДЕО – ВМРО-ДПМНЕ : За само 2 месеци Јованоски успеа да ги запре сите капитални проекти за Прилеп и манипулира со буџетот за 2018

Градоначалникот Јованоски успеа во само два месеци од почетокот на својот мандат да ги запре сите капитални проекти започнати или

Дознај повеќе

Петмина загинати откако автобус влета во подземен пешачки премин во Москва

Најмалку пет лица загинаа кога автобус влета во подземен пешачки премин во Москва, соопштија извори на итната медицинска служба.  

Дознај повеќе
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien