ВИДЕО : Во петок премиера на претставата „Клетници“ во народниот театар „Војдан Чернодрински“ – Прилеп

Во петок со почеток во 19.30 часот во народниот театар „Војдан Чернодрински“ ќе се одржи премирата на претставата „Клетници“, работена

Read more