ВИДЕО : Доделување награди за најдобрите натпреварувачи од џудо клубот „Бушидо“ од Прилеп

Вчера џудо Клубот „Бушидо“ од Прилеп ги додели наградите за најдобрите натпреварувачи и натпреварувачки за 2017 година на ниво на

Дознај повеќе

ВИДЕО : Изгоре „Gallery house“ пабот во центарот на Прилеп, пожарот е подметнат

Засега непознато лице утрово околу 3.30 часот влегло во „Gallery house“ пабот во центарот на Прилеп додека угостителскиот објект бил

Дознај повеќе
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien