ФОТО ГАЛЕРИЈА : Завршија градежните работи на Трескавец за 2017 година

На само неколку дена пред Нова година завршија градежните работи околу изградбата на новите конаци на манастирот „Успение на Пресвета

Дознај повеќе
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien