Најдобриот џудо клуб од Прилеп, „Бушидо“, активно се подготвува за големиот меѓународен турнир во Војводина

Членовите на најуспешниот џудо клуб од Прилеп, „Бушидо“, активно се подготвуваат за големиот меѓународен турнир кој на 4 март ќе

Дознај повеќе
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien