Тврдокорните на протест пред Собранието: Со двојазичноста ја губиме државата

Со транспаренти и патриотски песни, Тврдокорните и Македонските обединети сили денеска се на протест пред Собранието на Република Македонија, против

Дознај повеќе
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien