Леброн: Колку и да соборувам рекорди, се знае кој е најдобриот кошаркар на сите времиња – Мајкл Џордан

Еден од најдобрите кошаркари на денешницата, Леброн Џејмс, синоќа изедначи еден од најимпресивните рекорди во историјата на спортот што го

Дознај повеќе

ВИДЕО – Вработените во „Еурокомпозит“ повторно го блокираа патот Прилеп – Скопје

До кога ќе траат лагите на оваа Влада не знаеме. Неколку пати досега вице-премиерот Анѓушев ни ветуваше дека ќе ги

Дознај повеќе