ВИДЕО – Дали Македонија станува земја на мигранти ? Дали и ти си мигрант ?

Според некои статистики за 20-тина години Македонија ја напуштиле над 600.000 луѓе. Секој од нас има некој пријател, другар или

Дознај повеќе
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien