ВИДЕО – Прилепската болница ќе позајмува лекови од скопските клиники за да може да извршува операции

Поради недостиг на лековите Nesdonal I Efedrin стопирани се операциите во општата болница во Прилеп, освен за итните случаи, при

Дознај повеќе

ВИДЕО – ВМРО-ДПМНЕ : Поради немање на лекови стопирани се операциите во болницата во Прилеп

Она за што предупредувавме во изминатите денови, дека оваа Влада предводена од СДС освен погубни политики, нема што да им

Дознај повеќе

ВИДЕО – Златко Ангелески од Прилеп поседува над 120.000 поштенски марки и 15.000 разгледници од целиот свет

Филателија – љубов кон собирање поштенски марки и филокартија – љубов кон собирање поштенски разгледници. Со ова ретко хоби отец

Дознај повеќе
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien