ВИДЕО – Дарковска : Не е вистина дека во подрачното училиште „Добре Јованоски“ нема услови за настава

По обвинувањата на НВО РОМА СОС дека во подрачното училиште „Добре Јованоски“ во Прилеп нема основни услови за изведувања на

Дознај повеќе

„Мамути“ беа дел од АлШар 2018 – Допри го сонцето, осознај ја тајната за почетокот на светот“

Планинарскиот клуб „Мамути“ од Прилеп викендов беше дел од третиот по ред настан „АлШар 2018 – Допри го сонцето, осознај

Дознај повеќе
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien