ВИДЕО – Прилеп : Нема откажување од името Македонија, бојкот на референдумот, Заев да одговара за велепредавство

Во Прилеп вечерва се одржа мирен протест во центарот на Прилеп против договорот со Грција со кој уставното име на

Read more