ВИДЕО – ВМРО-ДПМНЕ : Договорот со Грција значи губење на идентитетот, придружете се на протесниот марш во недела во Битола

Пред 28 години организираната борба за самостојна, суверена и независна држава доби форма на политичка партија. Пред 28 години поради

Дознај повеќе
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien