ВИДЕО – Археолошкиот локалитет Стибера со несоодветен третман од страна на државата

Археолошкиот локалитет Стибера кај Прилеп иако се истражува уште од далечната 1955 година тој со децении е запоставуван од страна

Дознај повеќе
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien