Стечајот можно решение за Еурокомпозит, вработените се согласуваат на решение како во ФЕНИ

Пуштањето под стечај на Еурокомпозит е една од опциите кои е разгледува за трајно решавање на проблемите во оваа државна

Дознај повеќе

Општинската комисија ќе врши проценки на штетите од невремето пред два дена

Општинската комисија за проценка на штетите од елементарните неподоги објави повик до земјоделците и сите граѓани, кои претрпеа штети од

Дознај повеќе
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien