ВИДЕО – Крушево се покажа одличен домаќин – заврши светското и европското првенство во змејарство

Крушево уште еднаш потврди дека е една од топ 5-те дестинации за развој на параглајдерството и змејарството во светот. Успешно

Дознај повеќе

ВИДЕО – ВМРО-ДПМНЕ: Животот во Македонија и Прилеп дојде само за СДС и неколкумина блиски до нив

Животот во Македонија дојде, но не за сите граѓани, туку само за СДС и неколкумина блиски до нив. Нивните фирми

Дознај повеќе
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien