Еднократна парична помош за сите новозапишани во СОУ „Наум Наумовски Борче“

СОУ „Наум Наумовски Борче“ од Крушево во соработка со општина Крушево од наредната учебна година 2019/2020 преку доделување на еднократна

Дознај повеќе

ВИДЕО – Граѓаните се повеќе посетуваат психолог, се актуелизира и прашањето за матичен психолог

Според психолозите граѓаните во Македонија се повеќе ја идентификувале потребата од нивната работа. За секое дисфункционално однесување тие веќе почнувале

Дознај повеќе
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien