Брачна двојка чистејќи го станот пронашла добитно лото ливче од 1.8 милиони долари

Брачна двојка од Луизијана, чистејќи го својот стан пред Денот на благодарноста, пронајде добитно ливче од лотарија. Тина Еренберг истакна

Дознај повеќе

ВИДЕО – Катастрофално : Лани 22,2 % од граѓаните во Македонија живееле во сиромаштија

Скоро една четвртина од граѓаните во Македонија живеат во сиромаштија. Ова се најновите податоци на Државниот завод за статистика според

Дознај повеќе
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien