ВИДЕО – Голема хуманитарна акција на Комфи Ангел за поддршка на младите спортисти

На плоштадот „Методија Андонов Ченто“ денеска се одржа голема хуманитарна распродажба на производи од компанијата Комфи Ангел, а собраните средства

Дознај повеќе
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien