ВИДЕО – Член на СДСМ до Заев : Доживеавме дебакл, во Прилеп има злосторничко здружение кое ршум направи со партијата

Прилепчанец, член на СДСМ,  на вечерашната трибина му порача на Заев дека во Прилеп имало злосторничко здружение кое ршум направило

Дознај повеќе

ВИДЕО – Да не дозволиме да се врати Груевизмот, ќе добиете претседател од кој нема да се срамите тука и во светот

Прва работа, зошто е важно масовно да гласаме на 5-ти следниот месец? Важно е затоа што само овој концепт, кој

Дознај повеќе

ВИДЕО – Заев : Еве ја примивме пораката и да чистка ќе има, метла ќе има, но што вие граѓаните ќе направите за државата ?

Сите се свесни дека друга алтернатива за нашата земја нема. Останува таа алтернатива да го вратиме режимот, Груевски, неговата испостава

Дознај повеќе

Општина Прилеп : ВМРО-ДПМНЕ собира ситни поени, функционирањето на старата чаршија не е доведено во прашање

Општина Прилеп реагира на хипокризијата и недоличните обиди на ОК на ВМРО-ДПМНЕ во време на изборна кампања меѓу два изборни

Дознај повеќе

ОО СДСМ Прилеп : Со рекетарство и криминални политики ВМРО-ДПМНЕ го уништи духот на прилепската чаршијата

Со рекетарство и криминални политики, ВМРО-ДПМНЕ го уништи духот на прилепската чаршијата. Свежи се сеќавањата на дуќанџиите, на бакалскиот еснаф

Дознај повеќе
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien