Изложба на фотографии и фото сафари на „Денови на Македонска фотографија 2019“ во Прилеп

На 01.06.2019 година во галеријата на НУЦК „Марко Цепенков“ ќе се одржи 57-мата по ред државна изложба „Денови на Македонска

Дознај повеќе
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien