ВИДЕО : Пожарите во прилепско ставени под контрола, синоќа драма на Плетвар, блокирана половина Македонија

Вистинска драма се случуваше вчера во прилепско од 15 часот па се до 23 вечерта, кога поради огромен пожар цели

Read more