Вечерва змија на плоштадот Александрија во Прилеп

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Змија долга околу еден метар вечерва се појави на плоштадот Александрија во центарот на Прилеп. Неколку граѓани ја убија, но се прашуваат од каде може да се појави змија во центарот на градот и дали можеби има и други?

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи