Ефикс електрикал бара електричари и нивни помошници за изведба на фотонапонски системи

Facebook
Twitter
Email
Print

За потребите на Ефикс Електрикал, потребни се електричари и нивни помошници за изведба на фотонапонски системи на терен низ Македонија. Обезбеден превоз, трошоци за храна и високи дневници.

Контакт: 075 480 380

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи